Długopis reklamowy z grawerem - wyjątkowy prezent dla kogoś równie wyjątkowego

Długopis reklamowy z grawerem - wyjątkowy prezent dla kogoś równie wyjątkowego

Czy zwykły długopis może stać się wyjątkowym prezentem? Oczywiście, pod warunkiem, że sprawimy, aby przestał być zwykły. Jak to zrobić? To bardzo proste – umieścić na nim wyjątkowy,trwały i elegancki grawer. Długopisy z nadrukiem kojarzą nam się głównie z tanim, wątpliwej jakości gadżetem reklamowym, rozdawanym każdemu, kto nawinie się na stoisko targowe. Nasza firma robi jednak wszystko, aby podważyć i złamać ten stereotyp, ponieważ dobrej jakości długopis z pięknym, unikalnym grawerem, może być idealnym prezentem na wyjątkowe okazje.

Długopis z grawerem, reklama czy pamiątka?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to dość często wybierany gadżet promocyjny. Tani długopis nie oznacza jednak tandety i bezużyteczności. Adpen to zarówno dystrybutor, jak i producent długopisów cechujących się świetną jakością i trwałością. W naszej ofercie posiadamy długopisy Parker, czy długopisy Waterman, które charakteryzuje gustowna, ponadczasowa stylistka, połączona z ergonomią oraz nienaganną jakością. Stylowy długopis z grawerem może stać się doskonałą pamiątką, podziękowaniem czy prezentem, który posłuży obdarowanemu przez długi czas. Długopis z grawerem dla nauczyciela z okazji zakończenia pracy lub z okazji końca roku szkolnego to miła pamiątka, będąca przydatnym narzędziem pracy. Natomiast długopis z grawerem dla dzieci, uczniów będzie idealnym upominkiem na zakończenie szkoły. Mądra sentencja czy dedykacja umieszczona na długopisie na długo zostanie u obdarowanego. Długopis z imieniem to również fajny pomysł na dedykowany prezent lub element wyposażenia skutecznego handlowca.

Długopis z grawerem dla specjalnych klientów

Ekskluzywny długopis metalowy z grawerem będzie również świetnym prezentem reklamowym dla wyjątkowych klientów. Takim upominkiem możemy podziękować za wieloletnią współpracę, podkreślić zasługi w rocznej sprzedaży lub docenić wkład we współtworzenie firmy. Dobrej jakości długopis o ergonomicznym kształcie to gadżet reklamowy, który z pewnością nie zostanie schowany na dnie ostatniej szuflady biurka. Mimo komputeryzacji i automatyzacji przedsiębiorstw długopisy wciąż są cenione i używane w codziennej pracy zarówno pracowników niższego szczebla, jak i przedstawicieli, handlowych, managerów oraz prezesów, którzy podpisują nimi ważne dokumenty firmowe. Wybierając długopis z grawerem na promocyjny prezent firmowy ważne, aby zadbać o jego stonowaną stylistykę i grawer dopasowany do odbiorcy, tak aby nie był zbyt nachalny i krzykliwy. Istotna jest również kolorystyka korpusu, która powinna zarówno współgrać z barwami firmy, jak i pozwolić na swobodne użytkowanie każdemu posiadaczowi długopisu. Treść i wielkość grawera to także ważna kwestia, w zależności od okazji i planowanych odbiorców, powinniśmy wybrać uniwersalny i zrozumiały tekst. Trzymając się tych zasad, z pewnością sprezentujemy funkcjonalny gadżet, który spotka się z aprobatą każdego obdarowanego.