Długopisy z grawerem – dlaczego to przydatny gadżet dla Twojej firmy?

Długopisy z grawerem – dlaczego to przydatny gadżet dla Twojej firmy?

Długopis z grawerem to bardzo przydatny gadżet, który poza kubkiem, czy smyczą na klucze może być rzeczą, która będzie promowała Twoją firmę lub markę. Siła takich gadżetów tkwi w prostocie oraz uniwersalności.

Długopisy z grawerem jako doskonały gadżet reklamowy

Praktycznie każdy z nas ma czasem styczność z długopisem np. w szkole, czy podczas podpisywania ważnych dokumentów, dlatego jest to świetny gadżet reklamowy pod warunkiem, że będzie tak wykonany, że będzie kojarzył się z solidnością i dokładnością, dokładnie jak Twoja firma.

Niestety, ale zdarza się tak, że firma wkraczająca na rynek chce poinformować ludzi o swoim istnieniu i często robi to poprzez rozdawanie gadżetów, które lądują w koszu przez to, że są po prostu mało funkcjonalne. Zastanów się nad tym, co klient zrobi z balonikiem lub chusteczką?

Zupełnie inaczej będzie z gadżetami, takimi jak długopisy z grawerem. Mimo tego, że wygrawerować napis u logo można na długopisie, który jest wykonany z każdego materiału, to jednak przyjemniejsze dla oka i lepsze jakościowo są długopisy wykonane z metalu – to właśnie gadżety wykonane z tego materiału powinny być brane pod uwagę w momencie promocji firmy.

Metalowe długopisy grawerowane

W momencie, gdy decydujemy się na długopisy metalowe, to powinniśmy skupić się na prostocie i elegancji, jaką oferują. Powinny być przeznaczone dla klientów, na których bardzo nam zależy i chcemy na spotkaniu z nimi zrobić naszej firmie reklamę. Dodatkowo warto podkreślić, że z takiego długopisu wygrawerowane logo nie ściera się, a sam przedmiot doskonale leży w dłoni, co zapewne doceni każdy obdarowany.

Firmy produkujące tego typu gadżety pod promocje działalności dają nam wybór w postaci kształtu oraz koloru długopisu, który może być dostosowany pod markę, którą będzie reklamować. Tak spersonalizowane rzeczy na pewno będą przykuwać uwagę innych osób na targach promocyjnych czy dniach otwartych.

Dni otwarte? Obdaruj zainteresowanych metolowym długopisem z grawerem.

Bardzo często zdarza się, że szkoły chcą odwiedzić daną firmę. Jest to doskonała okazja pozyskania przyszłych pracowników. Wystarczy na przykład wręczyć młodzieży długopis. I co dalej? Bardzo często osoby w klasie pożyczają między sobą długopisy i zawsze znajdzie się ktoś, kto przekaże go dalej. Długopis to bardzo przydatny gadżet, który z pewnością zadowoli każdego obdarowanego. A jeśli znajdzie się na nim Twoje logo – kto wie, może ktoś akurat szuka usług, które oferujesz i zdecyduje się zadzwonić.

Rozdawanie gadżetów, na których znajdziemy informacje na temat danej działalności czy firm to świetny sposób na reklamę! Patrząc na miesięczny zysk firmy wydatki na długopisy to tak zwane „przysłowiowe grosze”, które w bardzo szybkim tempie się zwrócą. Każda osoba prowadząca własną działalność powinna umieść w planie finansowym budżet na gadżety reklamowe.